کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت شرکت فردوس کاران امید (ایلیا استیل ) به عنوان واحد سازمانی مستقل و زیر نظر مستقیم مدیریت عامل وظیفه کنترل و بازرسی محصولات تولیدی سازمان در مراحل مختلف فرایندهای تولید را بر عهده دارد .
این واحد به پشتوانه کادر علمی  مجرب و بهره مندی از تجهیزات و ابزارآلات اندازه گیری پیشرفته و کالیبره شده مورد نیاز ، انجام تست های عملکرد و دوام محصولات را بر عهده دارد. بکارگیری استانداردهای ملی و تدوین استانداردهای کارخانه ای جهت انجام بازرسی های مناسب در کلیه مراحل شکل گیری محصول و همچنین بازرسی و کنترل فرایندهای تامین کنندگان مطابق طرح های کیفیت مصوب شده از وظایف کلیدی واحد کنترل کیفیت می باشد. مشارکت واحد کنترل کیفیت در مراحل طراحی و توسعه محصولات و حضور در کمیته های فنی محصول تماما نشان از اهمیت واحد کنترل کیفیت در سازمان و اهتمام مجموعه به ارائه محصولات بی نقص به مشتریان گرامی دارد.
از دستاوردهای استقرار نظام کنترل کیفیت در سازمان فردوس کاران امید میتوان به مواردی شامل :کاهش شاخص برگشتی محصولات به معیار PPM ، رشد فروش و رضایت مندی مشتریان را نام برد.

آزمایشگاه آکرودیته

واحد آزمایشگاهی آکرودیته فردوس کاران امید ، فعالیت خود را از سال 1396 در زمینه های اوزان و مقیاس ها ، مکانیک و فلزشناسی ، صنایع گاز سوز خانگی ( لوازم پخت و پز گاز سوز خانگی ) و تعیین معیار مصرف انرژی ، برق و الکترونیک ، مکانیک آغاز نموده است . این شرکت به پشتوانه کادر علمی و مجرب خود توانسته استمفتخر به دریافت گواهی ISO/Iec17025  از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران گردد. این واحد آماده ارائه خدمات آزمون ، آموزش و مشاوره در تهیه و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی به واحدهای تولیدی و سایر متقاضیان محترم میباشد.

ایلیااستیل

لوازم خانگی ایلیااستیل


×

صدای مشتری

نظرات پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید .

Iliasteel-logo-svg