جدیدترین محصولات
سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی مدل 2071
اینجا کلیک کنید
سینک ظرفشویی مدل 2072
اینجا کلیک کنید
قبل
بعدی

سینک ظرفشویی

نوع سینک
لوازم جانبی سینک

سینک ظرفشویی ایلیااستیل

این روز‌ها انواع و اقسام سینک ظرفشویی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. البته اکثر افراد در هنگام خرید سینك‌ توکار یا روکار، ویژگی‌هایی را مد نظر دارند که متناسب با ابعاد سینگ ظرفشویی، در تلاش برای یافتن بهترین گزینه هستند. با این اوصاف اگرچه به‌نظر می‌رسد که خرید سینک ظرفشویی کار چندان آسانی نیست اما پس از آگاهی از ویژگی‌های انواع سینکها، متوجه خواهید شد که این کار دشوار نخواهد بود. در این مقاله ضمن بررسی انواع سینک ظرفشویی، به معرفی سينك‌هاي توليد شده توسط شركت ايليا استيل به‌عنوان يكي  از شرکت‌های مطرح در عرصه‌ی تولید سینک ظرفشویی خواهیم پرداخت.

انواع سینک ظرفشویی

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که سینک ظرفشویی فقط در مدلی محدود به بازار عرضه می‌شود اما جالب است که بدانید انواع مختلفی از این محصول تولید شده‌اند. شرکت ایلیااستیل یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه‌ی تولید انواع سینک ظرفشویی است. این شرکت انواع مختلفی از انواع سینک‌های ظرفشویی را از قبیل موارد زیر تولید می‌نماید:

  • فانتری توکار
  • فانتزی روکار
  • نیمه فانتزی توکار
  • نیمه فانتزی روکارزیر سطحی (کورینی)
  • کلاسیک
  • شیشه ای

که در ادامه به بررسی هر کدام از موارد ذکر شده می‌پردازیم:

سینک ظرفشویی فانتزی توکار

انواع مدل از سینک ظرفشویی فانتزی توکار توسط شرکت ایلیااستیل تولید می‌شود. این سینک‌ها از نظر عمق لگن، ضخامت ورق، لوازم جانبی و سایر موارد، با سایر سینک‌ها تفاوت دارند. بسیاری ازاین مدل ها، به‌صورت دو لگنه و و در برخی از مدل به صورت سینک ظرفشویی تک لگنه تولید می شوند.

از جمله مهم‌ترین لوازم جانبی سینک ظرفشویی فانتزی توکار ایلیا استیل، سیفون، تخته برش چوب  و سبد فلزی ، لیوان شور ،توری فلزی ، پیش بند در برخی مدل ها لگن استیل ، صافی کشویی ، رول خشک کن  است. ضمن این‌که این سینک‌ها عایق صدا و انواع آن‌ها از نظر عمق لگن و ضخامت ورق با هم متفاوت هستند. سینک‌های توکار فانتزی ایلیا استیل دارا‌ی نوار آبندی PU و بست با کیفیت می‌باشند.

سینک ظرفشویی فانتزی روکار

این نوع از سینک‌های ظرفشویی به‌صورت روکار قرار می‌گیرند. انواع مدل از این نوع محصولات توسط شرکت ایلیا استیل، تولید شده‌اند  تقریباً می‌توان گفت که انواع مختلف سینک ظرفشویی فانتزی توکار ایلیا استیل از نظر خصوصیات، مشابه سینک‌های ظرفشویی روکار تولید شده توسط این شرکت هستند. این سینک‌ها نیز از نظر ضخامت ورق، عمق لگن و اندازه، با هم تفاوت دارند ولی تمامی آن‌ها عایق صدا هستند و می‌توان از سیفون، تخته برش  به‌عنوان لوازم جانبی آن‌ها نام برد.

سینک ظرفشویی نیمه فانتزی توکار

سینک‌های نیمه فانتزی توکار تولید شده توسط شرکت ایلیا استیل، محدود‌تر از دو سینک معرفی شده در بالا هستند. عمق لگن برای تمامی انواع این سینک‌های تولید شده توسط ایلیا استیل، 15 سانتی‌متر اما ضخامت ورق در انواع مختلف 6/0 و 7/0 میلی‌متر بیان شده است. از جمله لوازم جانبی این نوع از سینک‌ها، سیفون بوده و اندازه‌ی هر محصول متفاوت از دیگری است. این نوع از سینک ظرفشویی نیز دارا‌ی عایق صدا، نوار آب‌بندی PU و بست باکیفیت است.

سینک ظرفشویی نیمه فانتزی روکار

سینک‌های ظرفشویی نیمه فانتزی روکار ایلیا استیل،  عمق لگن و ضخامت ورق بسیاری از این مدل‌ها ، به ترتیب 15 سانتی‌متر و 6/0 میلی‌متر است. ضخامت برخی مدل ها، 7/0 میلی‌متر بوده و زاویه‌ی لگن آن R 60  است. اکثر مدل‌ها  اندازه‌ای بالغ بر 120 در 60 سانتی‌متر دارند و این در حالی است که برخی، در اندازه‌ی 120 در 50 سانتی‌متر تولید می‌شود. انواع سینک‌های ظرفشویی نیمه فانتزی روکار تولید شده توسط شرکت ایلیا استیل دارا‌ی عایق صدا و سیفون هستند.

سینک ظرفشویی زیر سطحی (کورینی)

نوع لگن تمامي اين محصولات، باكس بوده و عمق لگن و ضخامت ورق آن‌ها به ترتيب 20 سانتي‌متر و 1 ميلي‌متر است. از جمله مهم‌ترين لوازم جانبي اين نوع از سينك‌هاي ظرفشويي، سيفون و تخته برش و در برخی مدل ها سبد فلزی ، توری فلزی ، لیوان شور ، لگن استیل ،صافی کشویی و رول خشک کن هستند . زاويه‌ي لگن در انواع مختلف از صفر تا 25 درجه، متفاوت است

سینک ظرفشویی کلاسیک

انواع مدل از سينك ظرفشويي كلاسيك ايليا استيل تاكنون توليد شده است. اکثر سينك‌هاي ظرفشويي كلاسيك توليد شده توسط اين شركت عمق لگن و ضخامت ورقي به‌ترتيب بالغ بر 13 سانتي‌متر و 4/0 ميلي‌متر دارند. اين نوع از سينك‌ها نيز عايق صدا هستند و در انواع اندازه‌ها به بازار عرضه مي‌شوند.

انواع مدل‌ سينک ظرفشویی ايليا استيل

به‌طور کلی می‌توان انواع سينك فانتزي را از نظر نوع سینک و نوع نصب متمایز نمود.

نوع سینک ممکن است فانتزی، نیمه فانتزی، شیشه‌ای، کورینی و معمولی باشد.

از جمله معروف‌ترين و مدل‌هاي سينک ضرفشویی فانتزی ايليااستيل، سينك فانتزي توكار مدل 2060، 2062، 2070، سينك فانتزي روكار مدل 1060، 1062 و 1051 اشاره كرد.
برخي از انواع سينك نيمه فانتزي ايليا استيل شامل سينك نيمه فانتزي توكار مدل 4013، 4021 و سينك نيمه فانتزي روكار مدل 3013 و 3028 مي‌شوند.
از جمله انواع سينك‌های شيشه‌اي مي‌توان به سينك شيشه‌اي مدل 8033، 8011 و 8032 اشاره كرد.
هم‌چنين برخي از انواع سينك كوريني نيز شامل سينك زير صفحه‌اي مدل 6006 و سينك كوريني مدل 6012 و 6008 مي‌شوند.
از جمله سينك‌هاي معمولي نيز مي‌توان به سينك معمولي مدل 111، 234 يا 233 اشاره نمود.

نوع نصب ممکن است توکار، روکار و زیر صفحه‌ای باشد.

از پرطرفدار‌ترين و پرفروش ترین مدل‌های توكار در هنگام خرید سینک ظرفشویی می‌توان به سينك فانتزی توكار مدل 2060، 2062، 2070، 2051 و سينك نيمه فانتزي توكار 4013 اشاره كرد.
برخي از انواع مدل‌هاي روكار نيز شامل سينك فانتزي روكار مدل 1060، 1062، سينك نيمه فانتزي روكار مدل 3013 و سينك معمولي مدل 111 هستند.
از جمله انواع سينك‌ها از نظر نوع نصب زير صفحه‌اي هم مي‌توان به سينك ظرفشويي زير صفحه‌اي مدل 6006، سينك كوريني مدل 6012 و 6008 و سينك فانتزي زير صفحه مدل 6004 اشاره كرد.

كلام آخر

يكي از مهم‌ترين مواردي كه بايد در هنگام خريد سينك بایستی به آن دقت كنيد، قیمت سینک ظرفشویی است. در واقع اگرچه انواع مختلفي از سينك‌ها توليد مي‌شوند اما در هنگام خريد مي‌تواند بسيار تعيين كننده باشد.

شما بايد با توجه به نياز خود، نسبت به خريد اقدام كنيد. به‌عنوان مثال اندازه براي بسياري از افراد اهميت بسياري دارد. برخي ترجيح مي‌دهند كه سينك ظرفشويي تعداد لگن بيش‌تري داشته باشد. برخي به جاي اسكاچ روي سينك ظرفشويي نياز دارند. به همين دليل لازم است ضمن بررسي تمامي موارد، نسبت به خريد سينك ظرفشويي اقدام نماييد. شركت ايليا استيل از جمله بهترين توليد‌كننده‌هاي سينك ظرفشويي در اين مسير همراه شما خواهد بود.

ایلیااستیل

لوازم خانگی ایلیااستیل


×

صدای مشتری

نظرات پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید .

Iliasteel-logo-svg